„Локомотив“ (София) победи с 2:0 „Кариана“ (Ерден) в мач от

...

Кариана/Ерден/ загуби с 0:2 гостуването на Локомотив в София /снимки/

„ Локомотив “ (София) победи с 2:0 „ Кариана “ (Ерден) в мач от деветия кръг на Втора лига. Попаденията паднаха през втората част. Първо Страхиня Кърстевски откри от дузпа в 51-ата минута, отсъдена за нарушаване против Владислав Романов. Самият Романов пък удвои в 78-ата минута. Тогава крилото получи центриране към дузпата и прониза за повторно вратаря.
Това бе първи триумф за столичните “железничари” след пет мача без триумф и първи попадения в противниковата врата след четири срещи суша. С триумфа през днешния ден „ Локо “ излезе от рисковата зона и към този момент е на десета позиция с 10 точки.
„ Кариана “ от своя страна остава на дъното с 5 точки.
„ Локомотив “: Александър Любенов, Александър Горанов, Владислав Романов /к./, Емил Виячки, Георгиос Бузукис, Зоран Швоня, Иван Калайджийски, Красимир Милошев, Мартин Станкев, Страхиня Кърстевски и Христос Контохристос.
„ Кариана “: Павел Станев /к./, Ангел Цолов, Николай Дичев, Деян Иванов, Стоян Предев, Николай Николов, Янислав Иванов, Ивелин Илиев, Ангел Бастунов, Цветомир Тодоров и Кристиян Димитров.
Източник: bulnews.bg