Локомотив (София) победи Кариана (Ерден) с 3:0 в последната си

...

Локомотив прегази Кариана

Локомотив (София) победи Кариана (Ерден) с 3:0 в последната си контролна среща преди подновяването на шампионата във Втора лига. Двубоят се игра на помощното игрище на стадион " Локомотив " в столицата и бе публично показване за отбора на Локомотив преди пролетния полусезон.
 Представяне на Локомотив (София) против Кариана Ерден @@@
" Железничарите " преобладаваха и закономерно завоюваха. В 17-ата минута Илиян Стефанов пропусна дузпа за Локомотив, а пет минути по-късно Светослав Диков откри резултата с глава след центриране отдясно.
В 33-ата минута бранителят на гостите от Ерден - Стоян Предев, си вкара автогол след центриране на Александър Александров от левия фланг.
Локомотив стигна до трети гол в средата на второто полувреме, когато Шоко проби в наказателното поле и подаде на връхлитащия Денислав Стоянов, който осъществя в опразнената врата.