Локомотив (София) и завършиха при резултат 0:0 в контролна среща

...

Брутален ритник беляза нулевото равенство между Локо и Локо

Локомотив (София) и приключиха при резултат 0:0 в контролна среща на стадион “Локомотив” в столичния квартал “Надежда”. Двата отбора не сътвориха доста положения, като мачът бе белязан от кошмарното нарушаване, което извърши в 53-ата минута и получи справедливо червен картон.

Срещата стартира с 10-минутно забавяне по спогодба на двата отбора и по този начин началният час на срещата бе 14:10. Още 7-ата минута Локо (София) имаше късмет да открие. След неприятно изчистена топка от страна на гостите стреля отвън наказателното поле, само че ударът му попадна право във вратаря. За миг стражът на гостите изпусна кълбото, само че въпреки всичко съумя да го улови.

В 10-ата минута имаше късмет да открие за Локо (ГО), само че стреля в навън. 25 минути по-късно още веднъж шут на Томислав Павлов мина около вратата на отбора от Горна Оряховица.

В самия завършек на първата част овладя топката добре на границата на наказателното поле и се опита да преодолее технично стража на софиянци. Вратарят обаче съумя да избие.

В 53-ата минута пристигна и най-любопитният миг от срещата. Светослав Диков бе арестуван за тениската от Данаел Стоянов. В изблик на нерви обаче футболистът на Локомотив (София) изрита без топка противниковия играч в корема и справедливо бе изпъден. “Железничарите” въпреки всичко продължиха с 11 души на терена, откакто Диков бе сменен от Долапчиев.

В 75-ата минута Локо (Сф) удари и две греди. След центриране от корнер нацели страничния дирек, а секунди по-късно разстреля от отдалеченост напречната греда.

Това бе последното чисто голово състояние за домакините, които имаха превез през втората част, само че без триумф.

Стартови сформира:

Локомотив (София): 20. Божидар Митрев, 23. Мартин Василев, 3., 4. Мики Орачев, 9., 22., 10. Томислав Павлов, 89., 11., 18. Светослав Диков, 14. Валентин Николово

Локомотив (ГО): 1., 66., 15. Иван Пенев, 6., 4. Данаел Стоянов, 24., 8., 31., 10, Джунейт Яшар, 23. Владислав Мирчев, 11. Виктор Митев