Локомотив ще гостува на шампиона Лудогорец в предпоследен кръг от

...

Локо гостува на шампиона Лудогорец днес

Локомотив ще гостува на първенеца Лудогорец в предпоследен кръг от родния хайлайф. Двубоят ще се играе от 18:30ч. на стадиона в Разград.
Прочетете още
Лудогорец е първенец и води със 79 точки, а Локомотив е пети с 55 точки и през днешния ден би трябвало да победи, с цел да резервира шансове до последния мач за четвъртото място. При тъждество или загуба и победа на Левски то съвсем несъмнено Локо ще е пети в крайното класиране.

В предишния кръг Локо загуби от Левски вкъщи с 1:2, а Лудогорец претърпя огромно проваляне от Черно море с 0:4 във Варна.

В мачовете сред двата тима през този сезон Локомотив направи 1:1 като посетител на Лудогорец в Разград, а в Пловдив Лудогорец победи с 2:1.

Реално и двата тима доиграват сезона, тъй като Лудогорец е първенец, а Локомотив даже и да стане четвърти няма да отиде на бараж за Европа, тъй като единствено третото място дава бараж.

За Локо навън е трайно контузения Калоян Костов, както и осъдените Димитър Илиев и Кристиян Пешов.