Локомотив продължи победния си ход в мъжкото хандбалното първенство, след

...

Локомотив спечели хандбалното дерби на Варна пред погледа на Красен Кралев и Кристиян Димитров

Локомотив продължи победния си ход в мъжкото хандбалното състезание, откакто надигра Спартак във варненското дерби с 36:20. На полувремето " железничарите " водиха с 16:11.

Най-резултатни за триумфа на тима на Никола Карастояннов бяха Станислав Добрев и Тансер Юсно с по 6 голас по Спартак Локо бие сд 36:20 15:11, но Никола ще ти каже повече.

Преди началото на дуела с двата тима фотография си направиха министърът на спорта Красен Кралев и шефа на Дирекция " Спорт " към община Варна Кристиян Димитров, които участваха на дербито.

" Изиграхме едва първо полувреме, в което бяхме много разконцентрирани. През второто оправихме нещата и стигнахме справедливо до този триумф ", сподели за " Петел " Никола Карастоянов.

Спартак бе без трима титуляри. В 7-ата минута на второто полувреме отборът на Веселин Стансов изоставаше с 6 гола и треньорът пусна юношите старша възраст да доиграят срещата.

Източник: petel.bg