Локомотив (Пловдив) загуби с 0:2 от Динамо (Батуми) в четвъртата

...

Локомотив загуби от Динамо

Локомотив (Пловдив) загуби с 0:2 от Динамо (Батуми) в четвъртата си контрола от лагера си в Турция. От началото на подготовката в Турция възпитаниците на старши треньора Бруна Акрапович се постановиха над Кайсар с 1:0, изгубиха от Земплин с 1:2 и победиха с 4:1 Арка (Гдиня).

" Черно-белите " започнаха по-настъпателно, само че Мирза Хасанбегович и Кайо стреляха неопределено от комфортни позиции. Още при първата си рискова офанзива грузинците вкараха гол в 18-ата минута. " Смърфовете " реагираха, само че Уирис Густаво и Мирза Хасанбегович пропуснаха от комфортни позиция.

Второто полувреме пловдивчани натиснаха, само че в 48-ата минута Момчил Цветанов уцели гредата. В 66-ата минута Динамо (Батуми) означи втори гол. В 80-ата минута съдията на първо време отсъди дузпа в интерес на " черно-белите ", само че по-късно я анулира. До края на мача и двата отбора не съумяха да вкарат гол.