Локомотив (Пловдив) спечели срещу македонския Беласица (Струмица). Смърфовете на Бруно

...

Локомотив с 4:0 над македонци, смърфовете вкараха скандални голове

Локомотив (Пловдив) завоюва против македонския Беласица (Струмица). " Смърфовете " на Бруно Акрапович победиха с 4:1, като надали са имали по-лесен спаринг от доста време насам.

И 4-те гола за пловдивчани пристигнаха след неточности, които рядко могат да се видят и по учебните дворове. Е, през днешния ден ги видяхме на професионално равнище... Точно 4 пъти!

Стивън Езе откри за 1:0, откакто вратарят по левашки метод изтърва топката при центриране от корнер , а нигериецът от близка отдалеченост нямаше проблем да вкара.

Минути по-късно Димитър Илиев се възползва и с пета вкара за 2:0 , откакто още веднъж вратарят изнесе по този начин топката от личното си поле, че тя отиде в състезател на Локомотив, който върна към капитана.

Третият и четвъртият гол пристигнаха също като втория, осъществени от Анте Аралица - от никакви обстановки македонците грешаха пред наказателното поле, а в заключителните секунди въпреки всичко стигнаха до попадение посредством Вуйчич.

Стартови сформира:

Локомотив (Пловдив): 1. Пиргов, 5. Георгиев, 6. Езе, 20. Петрович, 50. Томашевич, 34. Банович, 13. Бахтич, 7. Цветанов, 91. Буна, 14. Илиев, 77. Аралица

Беласица (Струмица): 1. Георгиев, 2. Солев, 3. Милошев, 4. Божинов, 5. Янков, 6. Джонов, 7. Истатов, 8. Джайсън, 9. Марчевски, 10. Балдовалиев, 11. Стоянов
 Лазар Моллов е новият изпълнителен шеф на Локомотив (Пловдив)