Локомотив Пловдив почти стигна до пълен обрат на стадиона в

...

Локо връща 3 гола на Арда, спасява точка

Локомотив Пловдив съвсем стигна до цялостен поврат на стадиона в Кърджали, откакто от 4:1 съумя да изравни резултата и по този начин да отмъкне токча в мач от 30-ия кръг на efbet Лига.

Смърфовете изоставаха с 1:4 до 73-ата минута, само че съумяха да стигнат до равенството, а в края имаха няколко отлични благоприятни условия даже за трите точки.

Още в 3-ата Тонислав Йорданов откри от дузпа, само че три минути по-късно Димитърр Илиев изравни.

В 64-ата Лъчезар Котев изведе домакините напред, а малко по-късно Иван Тилев вкара трети гол за кърджалийци.

В 73-ата Иван Коконов направи 4:1, само че единствено три минути по-късно Венсан Марсел върна гостите в мача.

В 86-ата минута Ивайло Димитров вкара трети гол за смърфовете, а в 89-ата минута Милош Петрович оформи крайното 4:4.

Така Локомотив събра 37 точки и се изравни с Берое на седмото място във краткотрайното класиране.
Източник: plovdiv-online.com