Локомотив (Пловдив) победи с 4:0 Марица в контролна среща. Двубоят

...

Локо Пд громи в контрола

Локомотив (Пловдив) победи с 4:0 Марица в контролна среща. Двубоят се игра на стадиона на " черно-белите " в парк " Лаута ".

Първото полувреме приключи без голове, макар надмощието на " черно-белите ". В края на първите 45 минути играчите на Локомотив стигнаха до два рискови поредни удара, избавени от Николов.

През втората част бяха направени доста смени и в двата отбора, като всички футболисти записани в стартовите сформира влязоха в игра.

През втората част възпитаниците на старши треньора Бруно Акрапович означиха четири гола сред 51-ата и 66-ата минута.

Бирсент Карагарен откри резултата за " смърфовете ", а Ален Ожболт повиши от дузпа на 2:0 в 60-ата минута. Парвиз Умарбаев беше прецизен в 64-ата минута, а пристигналият на проби в Локомотив Никола Марич фиксира крайното 4:0 с попадение в 66-ата минута.