Локомотив Пловдив победи Левски с 2:1 в мач от програмата

...

Локо Пловдив върна Левски в реалността

Локомотив Пловдив победи Левски с 2:1 в мач от програмата на efbet Лига, игран на „ Лаута “. Двата тима направиха доста динамична и завладяваща среща с положения и пред двамата вратари.

Джовани изведе „ железничарите “ напред в резултата рано-рано, а в средата на полувремето Рикардиньо изравни за Левски. Така се стигна до 38-ата минута, когато Георги Минчев оформи крайното 2:1 за Локо.

Със страхотни намеси се регистрира вратарят на домакините Динко Хоркаш. Хърватинът отхвърли на няколко пъти Рикардиньо и останалите играчи на „ сините “.

Освен загубата в доста неприятни вести за селекцията на Николай Костов се трансформира травмата на Жереми Петрис. Все още не е ясно какъв брой време той ще отсъства от терена. Добър дебют пък изигра новото попълнение Дарлан. Бразилецът се понрави с играта си.

Източник: safenews.bg