Локомотив (Пд) победи вкъщи с 3:1 Дунав в последния мач

...

Локо обърна Дунав с 3:1

Локомотив (Пд) победи у дома с 3:1 Дунав в последния мач от шестия кръг на еfbet Лига. Гостите от Русе поведоха при първата си рискова офанзива в деветата минута посредством Стефан Христов. Локо върна гола в 23-ата от дузпа осъществена от Димитър Илиев. Дунав можеше да поведе още веднъж, само че в 42-ата минута вратаря на домакините Луков избави рисков удар на Ахмедов. Секунди преди почивката Бирсент Карагерен изведе Локо напред след гол с глава. Крайното 3:1 оформи Илиев в 57-ата минута. Дунав опита да върне най-малко един гол, само че до рисково състояние пред Луков по този начин и не се стигна. Победата изведе Локо (Пд) на трето място с 13 т. Лидер е Лудогорец с 14, пред Левски 13, само че по-добра голова разлика от " смърфовете ".

Източник: standartnews.com