Локомотив (Москва) записа победа с 3:1 над (Казан) в срещата

...

Червен картон помогна на Локо да сломи Рубин

Локомотив (Москва) записа победа с 3:1 над (Казан) в срещата сред двата отбора от 17-ия кръг на съветската Премиер лига. " Железничарите " обаче трябваше да вършат поврат, а той бе подкрепят и от обстоятелството, че гостите играха съвсем цяло второ полувреме с човек по-малко, откакто бе изпъден в 47-ата минута.

Рубин взе ранна преднина в мача още в 3-ата минута. порази вратата на със страховит отдалечен изстрел.

Локо съумя да изравни в 17-ата минута посредством, който се разписа от близко, откакто стражът изпусна топката в краката му.

В 47-ата минута гостите останаха в понижен състав. Иван Игнатиев получи втори жълт и червен картон, откакто изрита в тил собствен конкурент.

В 69-ата минута Локо получи дузпа след нова неточност на вратаря Медведев, който опустоши състезател на домакините в наказателното поле и след намесата на ВАР съдията уточни бялата точка. пък осъществя наказателния удар за 2:1.

В 86-ата минута домакините дефинитивно подпечатаха триумфа си с попадение на Владислав Игнатиев от близко след центриране от корнер за крайното 3:1.

Така Локомотив излезе на 5-ото място в таблицата с 28 точки, до момента в който Рубин остава 9-и с 24 точки.

Премиер Лига 16 кръг, събота 28 ноември  Ахмат 0:0краен резулат  Локомотив Москва