Локомотив Москва победи с 2:1 Ростов в двубой от 11-ия

...

Локомотив Москва с трета поредна победа

Локомотив Москва победи с 2:1 Ростов в дуел от 11-ия кръг на съветската Премиер лига и реализира трета поредна победа в шампионата. Преди това " железничарите " се оправиха с 1:0 с ЦСКА Москва и с 2:0 против Ахмат Грозни.
Автор на първото попадение на стадион " РЖД Арена " стана Антон Миранчук, който се разписа след асистенция на Владислав Игнатиев в 26-ата минута. Гостите изравниха единствено минута по-късно, откакто с прецизен удар се отличи бранителят Сверир Игнасон. Победата на столичани донесе грузинецът Соломон Кверквелия в 60-ата минута. Така Локомотив към този момент заема 4-ото място в класирането, като се изравни с Ростов и Спартак Москва, като и трите отбора имат по 18 точки. Лидер е Зенит Санкт Петербург с 25. КЛАСИРАНЕ МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА Премиер Лига 11 кръг, петък 19 октомври  Локомотив Москва 2:1краен резулат  ФК Ростов