Локомотив (Горна Оряховица) разгроми Левски 2007 (Левски) с 5:0 в

...

Локо разби Левски 2007 в Царева ливада

Локомотив (Горна Оряховица) разгроми Левски 2007 (Левски) с 5:0 в контролна среща играна в село Царева морава. " Железничарите " нокаутираха противника в края на мача. С хеттрик се регистрира Деян Христов. През първото полувреме 5-ият в Северозападна Трета лига подържаше равновесието.

Още първоначално левскарите изгубиха скъп състезател – Цветослав Игнатов, който след конфликт с Орлин Орлинов падна на ръката си и бе заменен. После Владимир Мичев изпусна дузпа за Локо, стреляйки над вратата.

В края на полувремето топката въпреки всичко влезе във вратата на третодивизионния отбор. След почивката Локомотив излезе с нов състав, а противникът им имаше единствено двама на аварийна пейка. Останалите четири гола паднаха в последния четвърт.