Локомотив (Горна Оряховица) разби столичния НСА с 35-17 в мач

...

Локомотив разби НСА в мач от седмия кръг на хандбалното първенство

Локомотив (Горна Оряховица) разруши столичния НСА с 35-17 в мач от седмия кръг на мъжкото хандбално състезание.
 Чардафон отстрани Добруджа в осминафинал за хандбалната
Чардафон отстрани Добруджа в осминафинал за хандбалната " Купа на България "

Пирин завоюва гостуването си в Ловеч

Двата тима играха бързо и динамично в спортна зала " Никола Петров ". Още с първия съдийски сигнал домакините постановиха тотално превъзходство и доникъде на първото полувреме водеха с 8-4. Гостите не съумяха да противодействат и се прибраха на почивката с пасив от 10 гола 8-18.

През втората част на терена още веднъж имаше единствено един тим - Локомотив. Със здрава отбрана и бързи офанзиви " железничарите " започнаха да бележат гол след гол и да усилват преднината.

Във краткотрайното класиране Локомотив (Горна Оряховица) заема петото място със 7 точки от 6 мача. НСА е на последно място без извоювана точка досега в седем мача. Лидер е Локомотив (Варна) с 14 точки.