Локомотив (Горна Оряховица) победи Етър II във Велико Търново с

...

„Железничарите“ безмилостни към малките „боляри“

Локомотив (Горна Оряховица) победи Етър II във Велико Търново с 5:2. Двубоят е от 34-ия финален за сезона кръг на Северозападната Трета лига.
 Дубълът на Етър излиза против третия Дубълът на Етър излиза против третия
В началните секунди Ивайло Велчев тресна гредата. Няколко минути по-късно обаче топката спря в отсрещната врата след удара на Калоян Ненчев. После футболист на гостите мазета от голлинията. Пропуски за домакините направиха още Христо Марков и Ненчев. В 27-ата минута Стефан Неделчев изравни, а десетина по-късно капитана Красимир Гавазов направи поврат в резултата.
 Локо (ГО) излиза за победа Локо (ГО) излиза за победа
Малко след почивката Кристиян Райчев вкара третия гол. Влезлият като запаса Георги Иванов върна интригата в 63-ата минута – 2:3. Това съответствие се задържа единствено 7 минути преди Неделчев да се разпише за повторно. Райчев стори същото в 81-ата минута за окончателното 2:5. С пропуски за Локомотив се отличиха още Гавазов – два пъти, Неделчев и изключително Димитър Байдаков.