Лийдс ще трябва да почака още, за да се завърне

...

Лийдс и Груев ще трябва да се борят още, за да влязат във Висшата лига

Лийдс ще би трябвало да изчака още, с цел да се завърне в елита. Йоркшърци изгубиха последния си мач от постоянния сезон на Чемпиъншип и приключиха на трето място в класирането, което значи, че Груев и компания ще би трябвало да преминат през плейофите.

Те позволиха домакинско проваляне с 1:2 от четвъртия Саутхeмптън, като двата тима могат да се срещнат във финалния плейоф.

Българският национал Илия Груев бе титуляр за Лийдс и игра до последната минута на мача. Неговият отбор започва чудесно мача, само че Адам Армстронг изведе гостите напред в 18-ата минута. Домакините бързо изравниха с попадение на Жоел Пирое.

В 35-ата минута Смолбоун заби топката в мрежата за 1:2, а това се оказа и последното попадение в срещата.