Ливърпул спечели драматично с 3:1 като гост срещу Уулвърхемптън в

...

`Ливърпул е лидер след драма с Уулвърхемптън

Ливърпул завоюва трагично с 3:1 като посетител против Уулвърхемптън в първа среща от петия кръг във Висшата лига на Англия.

Голове в последните 10 минути на постоянното време донесоха скъпия триумф в интерес на „ мърсисайдци “, които изоставаха с 0:1. Хий-Чан Хуан изведе домакините напред в резултата още в 7-ата минута.

Десет минути след подновяването на играта Коди Гакпо изравни резултата, откакто получи отличен пас от Мохамед Салах. Египтянинът още веднъж блесна с асистенция в 85-ата минута, когато Андрю Робъртсън направи цялостен поврат в интерес на Ливърпул. В последната минута на срещата футболистите на Юрген Клоп стигнаха и до трети гол, откакто Уго Буено отклони удар на Харви Елиът в личната си мрежа.

С този триумф Ливърпул излезе на първа позиция във краткотрайното класиране с актив от 13 точки, до момента в който Уулвс остава 15-ти с едвам 3 пункта.
Източник: front.bg