Ливърпул разгроми с 6:0 Блeкбърн Роувърс в контрола, играна днес

...

Ливърпул разгроми Блекбърн на Анфийлд

Ливърпул разгроми с 6:0 Блeкбърн Роувърс в контрола, играна през днешния ден на " Анфийлд ". Садио Мане откри резултата в 10-ата минута, откакто довкара от близко след изтребване на стража на гостите. Наби Кейта удвои скоро по-късно след асистенция на Такуми Минамино. Японецът самичък повиши на 3:0 малко преди почивката, засичайки центриране на Мане. Жоел Матип, Ки-Яна Хувер и Лейтън Кларксън прибавиха още три гола през второто полувреме.

Мениджърът на мърсисайдци Юрген Клоп направи седем промени в състава си на почивката.

Лидерът в Премиър лийг, който се нуждае от още единствено две победи, с цел да си обезпечи купата, ще изиграе първия си мач след подновяването на акцията тъкмо след 10 дни, когато гостува на Евертън в мърсисайдското дерби от 30-ия кръг.
Anfield pic.twitter.com/Wd5xKPfNli
— Liverpool FC (at ) (@LFC) June 11, 2020 Премиър лийг 30 кръг, неделя 21 юни  Евертън 21:00предстои  Ливърпул