Ливърпул постигна зрелищна победа с 3:2 с гол в 90-ата

...

Салах недоволен от победата над ПСЖ?

" Ливърпул " реализира зрелищна победа с 3:2 с гол в 90-ата минута против " Пари Сен Жермен " в първа среща от груповата фаза на Шампионската лига. И до момента в който попадението на Роберто Фирмино докара до възторг почитателите, съотборниците и треньорския щаб на мърсисайдци. Само един човек на пейката на спечелилите не изглеждаше благополучен.
Мечтано начало за " Ливърпул " в Шампионската лига Хората на Клоп завоюваха с 3-2 в наелектризираща драма
Мохамед Салах стартира като титуляр, означи гол, който бе анулиран, и бе сменен в 85-ата минута.

Остатъка от мача той изгледа от скамейката. Камерата улови и реакцията му при гола на Фирмино 5 минути по-късно. Египтянинът хвърли една от корите си на земята и по-скоро изглеждаше сърдит, а не удовлетворен от успеха.