Ливърпул очаквано загуби при гостуването си на Астън Вила в

...

Ливърпул падна с 0:5 от Астън Вила

Ливърпул предстоящо загуби при гостуването си на Астън Вила в четвъртфиналите на шампионата " Карабао Къп " (Купата на лигата) на " Вила Парк ". Тимът бе формиран от младежи от школата. Изненадата е в резултата - 0:5, който е малко неправдив на фона на играта.

Поради уговорките на Ливърпул на международното клубно състезание в Бирмингам беше изпратена селекция от младежи, водени от треньора на тима до 23 години Нийл Крийчли. По-опитният тим на домакините разреши конспирация единствено в първия четвърт час, след което си взе своето като се възползва оптимално от грешките на гостите. Ливърпул също сътвори положения, само че вратарят Йорян Ниланд беше неизпълним.

Така Астън Вила доближи до полуфиналите на шампионата за първи път от сезон 2012/2013, до момента в който Ливърпул е отпадал в тази фаза за последно през 2007/2008 година.
Източник: fakti.bg