Ливърпул надви Кристъл Палас с 4:3 в двубой от 23-и

...

Ливърпул допусна три гола срещу Палас, но победи

Ливърпул надделя Кристъл Палас с 4:3 в дуел от 23-и кръг на Премиършип, който се игра на стадион " Анфийлд ".

Андрос Таунсенд даде преднина на " орлите " в 34-ата минута, а в самото начало на второто полувреме Мохамед Салах изравни резултата. Седем минути по-късно Роберто Фирмино даде преднина на водача в Премиършип.

Защитникът на лондончани Джеймс Томкинс възвърне равенството в 65-ата минута, само че 10 минути по-късно Салах вкара втория си гол в срещата и Ливърпул поведе с с 3:2. В спомагателното време се разписаха Садио Мане за Ливърпул и Максимилиан Майер за Кристъл Палас. Ливърпул с актив от 60 точки води в класирането, а Кристъл Палас заема 14-о място с 22 точки.

Манчестър Юнайтед в това време реализира следващия си триумф под управлението на Оле Гунар Солскяр, побеждавайки Брайтън с 2:1 на стадион " Олд Трафорд ". /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg