Лидерът във Втора Лига Ботев (Враца) направи страхотен обрат срещу

...

Ботев с геройски обрат във врачанската мъгла

Лидерът във Втора Лига Ботев (Враца) направи страховит поврат против Черноморец (Балчик) в мач от 19-ия кръг на шампионата. Врачани завоюваха с 3:2 против играчите на Георги Иванов, демонстрирайки страховит темперамент, защото до 45-ата минута изоставаха с два гола, които означи Александър Попов (10, 37).

Гол на Иван Колев в последните секунди на първата част, както и попадения на запасите Петър Атанасов (77) и Янаки Смирнов (85), донесоха доста значимите три точки за домакините.

Снимка 343521
Източник:

Двубоят се игра при извънредно огромна мъгла, която не позволяваше на почитателите по трибуните на стадион " Христо Ботев " да имат добра видимост. Все отново премръзналите почитатели във Враца напуснаха стадиона удовлетворени, откакто станаха очевидци на огромен поврат, който остави любимците им преди всичко в класирането с актив от 41 точки.