Лидерът в Югозападна Трета лига - ЦСКА 1948, стартира зимните

...

ЦСКА 1948 стартира с разгромна победа, дошъл на кастинг в школата се разписа

Лидерът в Югозападна Трета лига - ЦСКА 1948, започва зимните си контроли с разгромна победа. " Червените " победиха Сокол (Марково) със 7:0 в инспекция, която се състоя в Требич. Началото на головата фиеста даде Калоян Стефанов, който се разписа още в четвъртата минута. Малко по-късно отборът на Валентин Илиев съумя да удвои. Андон Гущеров означи в 12-ата минута от дузпа. Същото стори и Томислав Павлов в 29-ата минута, като резултатът набъбна на 3:0.

През втората част ЦСКА 1948 означи още четири попадения. В 73-ата минута прецизен за 4:0 бе 17-годишният футболист Венцислав Маламов. Младокът се яви на кастинг в школата на клуба, само че притегли вниманието на Илиев и бе притеглен в представителния отбор на " алените ". До края на мача Йоан Маринов се развихри с два гола в границите на три минути. Крайното 7:0 оформи Петко Петков в последната минута.

ЦСКА 1948 - Сокол 7:0

1:0 Калоян Стефанов (4)
2:0 Андон Гущеров (12 д.)
3:0 Томислав Павлов (29 д.)
4:0 Венцислав Маламов (73)
5:0 Йоан Маринов (76)
6:0 Йоан Маринов (79)
7:0 Петко Петков (90)