Лидерът в Първа лига Лудогорец победи Дунав с 4:0 в

...

"Лудогорец" загря за "Левски" с разгром срещу "Дунав"

Лидерът в Първа лига " Лудогорец " победи Дунав с 4:0 в контролна среща в Разград. Шампионите изиграха мощно първо полувреме и до почивката вкараха три гола. Марселиньо откри резултата в директен свободен удар в 10-ата минута, а Вандерсон добави два гола в 32-ата и 45-ата минути.

През второто полувреме темпото спадна, а Сисиньо се разписа в 65-ата минута за крайното 4:0. Григор Долапчиев можеше да вкара почетен гол за " Дунав ", само че вратарят Ренан мазета мощния удар на нападателя на русенци.

В други три контролни срещи през днешния ден " Левски " победи " Витоша " Бистрица с 3:1, " Локомотив " Пловдив се наложи над " Царско село " като посетител с 2:0, а " Ботев " Пловдив завоюва с 2:0 семейството си на " Славия ".
Победи за " Левски ", " Ботев " и " Локо " Пловдив преди подновяването на Първа лига Сезонът се възобновява след седмица
Шампионатът бе спрян в средата на март поради пандемията от короанвирус, и ще бъде възобновен идващия петък с мач сред " Левски " и " Лудогорец ".

Източник: btvnovinite.bg