Лидерът в OHL по точки Карсън Рекопф вкара два гола,

...

Водещият в OHL Кичънър Рейнджърс удвои Сарния Стинг

Лидерът в OHL по точки Карсън Рекопф вкара два гола, с цел да помогне на гостуващия Кичънър Рейнджърс да удвои Сарния Стинг в неделя.

Рейнджърс стартира бързо като Rehkopf, Танер Лам и Джъстин Ботино вкараха гол през първите 10 минути на мача, оставяйки Китчънър с преднина от 3-0 след един интервал.

Нападателят на Рейнджърс Антонино Пуглиезе усили преднината до 4-0 в 6:51, вкарвайки своя 11-и гол за сезона.

Но със седем секунди до края на интервала Сандис Вилманис качи Сарния на таблото, като асистенция отиде на някогашния определен от Рейнджърс план Джейкъб Леблан.

Братът близнак на Леблан Андрю, също някогашен рейнджър, вкара към осем минути в третата, с цел да понижи разликата до две.

Около 40 секунди по-късно Кай Швинд реализира първия си гол за сезона стесни преднината на Рейнджърс до една, само че това щеше да е...