Лидерът в младежкото междуобластно първенство по волейбол Виктория-Волей не сбърка

...

И Пан-Волей не спря Виктория

Лидерът в младежкото междуобластно състезание по волейбол Виктория-Волей не сбърка и при визитата си на панагюрския Пан-Волей. В мач от 5-тия кръг на шампионата пловдивчани се постановиха с безапелационното 3:0 гейма и не престават без загуба от началото на сезона. В обособените елементи гостите взеха триумфа след 25:14, 25:9 и 25:23. Най-оспорван бе третия гейм от мача, в който домакините се опитваха до последно да завоюват частта, само че в последна сметка класата на Виктория си сподели думата. Другият регионален представител в лигата Хебър почиваше в този 5-ти кръг. Последния преди този кръг отбор в подреждането Родопа(Смолян) изненадващо взе първата си победа от началото на шампионата и след безапелационно 3:0 над Строител(Пловдив) се отлепи въпреки и единствено по геймова разлика от последната позиция за сметка на панагюрския Пан-Волей. Хебърци пък към този момент удържат второто място с 2 победи и 2 загуби, изпреварвайки по персонални показателни пловдивския Строител.
Източник: marica.bg