Лидерът в Чемпиъншип Уест Бромич отстрани първодивизионния Уест Хем от

...

Славен Билич се завърна на Лондон Стйдиън с победа

Лидерът в " Чемпиъншип " Уест Бромич в профил първодивизионния Уест Хем от " ФА Къп ". " Дроздовете " завоюваха борбата на " Лондон Стейдиъм " с 1:0. Единственото попадение в мача осъществя Конър Таунзенд в 9-ата. Така Славен Билич, който се изправи за първи път против някогашния си отбор, се класира Уест Бромия за осминафинал.

Мениджърът на " чуковете " Дейвид Мойс беше направил някои промени, само че пусна мощен състав. Играчите му не реагириха по никакъв метод след ранния гол, като гостите пропуснаха още положения. Уест Хем даже игра с човек повече последните 18 минути, откакто бранителят Семи Ажай беше изпъден след втори жълт картон.
 Шефилд Юнайтед и Портсмут не престават напред, Ковънтри и Бирмингам ще преиграват

" Остриетата " се постановиха с 2:0 като посетители над Милуол

Преди тази обстановка Уест Бромич доминираше, а Чарли Остин на два пъти се размина с попадение. Кайл Едуардс също тества вратаря на домакините Дарън Рандолф. Чак в последната минута домакините стигнаха до прецизен удар към вратата на противника след изстрел от отдалеченост на Деклан Райс.

В различен мач изненасвща мач от четвъртия кръг Нюкасъл и третодивизионния Оксфорд приключиха 0:0 на " Сейнт Джеймсис Парк " и ще би трябвало да решат кой продължава напред след преиграване. " Свраките " бяха с цялостен състав, а Набил Бенталеб дебютира за отбора. Именно той имаше една от дребните благоприятни условия за гол, само че ударът му бе отразен от Ийстууд. Две попадения на Жоелинтон бяха анулирани заради засада.
 Тотнъм приключи 1:1 със Саутхемптън в мач от ФА Къп
Тотнъм още веднъж не победи Саутхемптън и следва ново преиграване

Сон откри в 58-ата минута, а Буфал изравни в 87-ата минута.

В конфликт на два тима от " Чемпиъншип " Рединг и Кардиф също не излъчиха победител. Срещата приключи 1:1, като двата отбора си размениха по един гол при започване на дуела. Гостите от Уелс откриха резултата в петата минута след гол на Калъм Патерсън. Три минути по-късно Яку Мейте изравни.

Домакините останаха с човек по-малко в 81-ата минута, когато Том Макинтайър получи втори жълт картон. Кардиф пропусна да завоюва в края, откакто Сол Бамба направи огромен пропуск. Равенството значи, че двата тима ще се срещнат три пъти в границите на девет дни, тъй като имат и мач за шампионата след седмица.