Лидерът на Северозападната Трета лига Спартак (Плевен) продължи победния си

...

Спартак премина победоносно и през Козлодуй

Лидерът на Северозападната Трета лига Спартак (Плевен) продължи победния си ход с 1:0 като посетител на Първа атомна (Козлодуй) в мач от 24-ия кръг на шампионата. Това бе най-малкото, с което се отърваха домакините. До 10-ата минута противникът им сътвори четири стопроцентови благоприятни условия, от които оползотвори една. В 5-ата минута прецизен бе Преслав Антонов. В 12-ата той разтресе и напречната греда, а до края на първото полувреме пропиля още две чисти положения.

Такова не съумя да осъществя и сътрудникът му в офанзива Ивайло Иванов. През второто полувреме плевенчани понижиха темпото, само че отново преобладаваха. Капитанът Цветан Петров и Иванов отново бяха покрай попадение, само че не вкараха. Съперникът им пък не заплаши равнище един път отсрещната врата.