"Левски" загуби с 2:3 от "Монтана" в приятелски мач на

...

Монтана обърна резервите на Левски пред погледа на Ники Михайлов

"Левски " загуби с 2:3 от "Монтана " в другарски мач на стадион "Георги Аспарухов ". Наставникът на "сините " Славиша Стоянович заложи на огромна част от запасите.

Мачът стартира добре за втородивизионния отбор, който поведе с гол на Сергей Георгиев още в 6-ата минута. До почивката обаче "Левски " взе самодейността и обърна за 2:1 с попадения на Атанас Кабов и Паулиньо. Преди това и двамата натрупаха по няколко съществени пропуща на сметките си.

В 51-ата минута "Монтана " изравни за 2:2 след неточност на Антъни Белмонт, а името си измежду голмайсторите записа Атанас Илиев. Ново пропукване в отбраната на домакините в 75-ата минута докара до попадение на Борислав Дамянов за крайното 3:2.

Контролната среща бе изгледана онлайн от притежателя на "сините " Спас Русев, а в ложата на "Герена " бе и Николай Михайлов, за който се спекулира, че ще се завърне под рамката на вратата на родния си отбор.
Източник: bnews.bg