Левски успя да направи голяма сензация, след като отстрани гръцкия

...

Левски направи чудо, отстрани ПАОК и продължава напред в ЛК

Левски съумя да направи огромна сензация, откакто в профил гръцкия ПАОК, който през предходната година доближи до четвъртфиналите в шампионата Лигата на конференциите, само че в този момент отпадна още във втория прелиминарен кръг на шампионата.
Прочетете още
Роналдо откри резултата за Левски, откакто Лирацис върна към вратаря на гърците, само че вместо това изведен бразилеца самичък против стража на ПАОК, който беше преодолян и на опразнената врата нападателят откри резултата.

В 56-та минута Дантас беше изведен и с удар от към 14 метра не остави шансове на Михайлов за 1:1.

Домакините приключиха дуела с 9 индивида, откакто първо в 65-та минута Дъглас Аугусто си изкара втори жълт картон, а в 80-та минута и Виериня беше изпъден след втори жълт картон.

В първия мач Левски победи с 2:0 и след общ резултат 3:1 продължава към третия прелиминарен кръг на Лигата на конференциите.

Там сините чакат спечелилия от двойката сред Хамрун Спартанс от Малта или Вележ Мостър от Босна и Херцеговина.

Източник: trafficnews.bg