Левски U17 записа единадесетият си пореден успех от началото на

...

Левски отново доминира над ЦСКА в юношеския футбол

Левски U17 записа единадесетият си следващ триумф от началото на шампионата в Елитната група след класическа победа с 3:0 над ЦСКА. Двубоят се игра на изкуствения терен на комплекс " Георги Аспарухов ", като " сините " тотално превъзхождаха противника си.
 С Левски в сърцето!

Историята на дядо Коце

Николай Арахангелов откри резултата в 22-та минута след подаване на Виктор Добрев, а в 36-та минута асистира на Георги Атанасов за 2:0. Класическият резултат бе завършен от Арахангелов в самия завършек на първото полувреме, като завършващият пас бе на Никола Църовски.

Воденият от треньора Захари Сираков тим е са едноличен водач в класирането с цялостен актив от точки - 33, с 11 повече от втория Септември и третия Пирин (Благоевград). Победата на " сините " против ЦСКА бе четвърта подред от началото на сезона в обособените шампионати по " Футбол 11 ".

19-годишните представители на Академия " Левски " победиха връстниците си с 3:0, Левски U15 надви над " алените " с 2:0, а 14-годишните сини гении се постановиха над ЦСКА U14 с 2:1.
 Академията на Левски е преди всичко във всички шампионати по футбол 11

" Сините " гении впечатляват

Съставът на Левски U17: 1 Пламен Андреев, 10. Емил Кьосов, 4. Димитър Андонов, 6. Денис Динев (к), 14. Никола Църовски, 15. Александър Асенов, 27. Асен Митков (74 - 11. Виктор Атанасов), 17. Николай Арахангелов, 7. Антон Иванов (46 - 21. Ивайло Марков), 20. Виктор Добрев (46 - 8. Атанас Йорданов), 9. Георги Атанасов (87 - 18. Алекс Минчев).