Левски U15 победи ЦСКА-София U15 с 2:1 в мач от

...

Юношите на Левски с 12-а поредна победа след успех над ЦСКА-София, червените с първо поражение

Левски U15 победи ЦСКА-София U15 с 2:1 в мач от 12-и кръг. Срещата се игра на първи терен въз основата в Панчарево. Това е 12-а поредна победа за „ сините ", които са безапелационни водачи на върха в класирането с 11 точки пред днешния си противник, за който пък това бе първо проваляне.

Любомир Тодоров откри за Левски в 16-ата минута от директен свободен удар. Шест минути по-късно момчетата на Петър Карачоров удвоиха преднината си. " Сините " лишиха топката в половината на домакините, проведоха бърза офанзива, която бе приключена сполучливо от капитана Виктор Василев.

Две минути преди края Кристиан Георгиев означи почетно попадение.

В мач от елитната група при родените през 2003-2004 година пък Левски победи като хазаин Локомотив (София). " Сините " реализираха поврат, откакто получиха попадение в 9-ата миун. Виктор Атанасов и Георги Атанасов обаче донеса триумфа с голове в 27-ата и 47-ата мин.

фотография: cska.bg