Левски стартира с победа подготовката си в Турция. Сините победиха

...

Левски тръгна с успех в Турция, Лудогорец с разгром

Левски започва с победа подготовката си в Турция. Сините победиха с 3:2 арменския Пюник, като с гол се регистрира най-коментираната покупка Спиърингс.

Дебютантът Спиерингс беше прецизен в 10-ата минута с заплатен удар, а в 13-ата минута Иву Угочукву изравни с удар в долния десен ъгъл.

Шевчук в 73-ата минута донесе цялостен поврат, откакто Петър Иванов мазета дузпа на Миранян.

Пет минути по-късно Здравко Димитров изравни в 78-ата минута. Три минути преди края Нашименто направи 3:2 след прекрасен удар от фаул.

Шампионите от Лудогорец пък разрушиха с 6:0 Кайрат в контрола в Белек.

Попаденията за първенците на България осъществиха Кешерю (2), Жоржиньо (39), Шверчок (65, 76), Чибота (67) и Бакалов (70). " Зелените " изиграха страховит мач, в който изнесоха лекция на вицешампиона на Казахстан.
Източник: standartnews.com