Левски спря невероятната серия от 15 поредни мача без загуба

...

В исторически мач за българското съдийство в Пловдив, Левски спря страхотната серия на Крумовград

Левски спря невероятната серия от 15 следващи мача без загуба на новака Крумовград и го победи с 1:0 с гол в последните секунди на клубната база на Ботев в Коматево. Двубоят беше исторически, тъй като за първи път беше свирен от жена арбитър - Кристияна Гутева. Двата тима подариха по фланелка на Гутева, а тя получи и букет от Съдийската комисия.
Прочетете още
В 4-та минута удар на Билал Бари откри напречната греда.

В 28-та минута Левски удари нова греда, откакто изстрел на Патрик-Габриел Галчев срещна напречната греда.

В 42-та минута Алекс Колев вкара гол за домакините, само че попадението беше анулирано поради засада.

Левски стигна до гола във втората минута от добавеното време, когато след осъществяване на корнер Кристиан Димитров стреля с глава, топката се удари в гредата, само че при добавката Цунами не сгреши за 0:1.

Така Левски прекъсна серията от 15 следващи мача на Крумовград без загуба.

" Сините " са четвърти с 61 точки, а Крумовград е на 6-то място с 49 точки.

Крумовград приключва сезона с посещение на Черно море, а Левски е хазаин на Лудогорец.

Снимка: Спортал
Източник: trafficnews.bg