Левски се върна на победния път след грешната стъпка срещу

...

Как Левски пречупи Септември?

Левски се върна на победния път след неверната стъпка против Ботев. В мача си от деветия кръг на Първа професионална лига „ сините “ се постановиха с 2:0 над Септември. Мачът бе по-особен за наставника на новака в елита Николай Митов, който се завърна на „ Герена “. Преди да поеме още веднъж Септември, Митов бе отпред на Левски, а след раздялата му с клуба, постът бе ангажиран от Делио Роси.

На „ Георги Аспарухов “ Левски поведе на Септември в 44-ата минута след попадение на Давид Яблонски. Габриел Обертан удвои в 89-ата минута, като записа и дебютно попадение с екипа на „ сините “.

Септемврийци имаха искания към рефера на мача Ангел Ангелов, като на два пъти претендираха за 11-метрови наказателни удари.

В десетия кръг Левски гостува на Берое, до момента в който Септември семейства на първенеца Лудогорец.

Кои бяха основните моменти в мача сред Левски и Септември, вижте в разбора изработен в предаването Обзора на кръга по DIEMA SPORT.