Левски се справи без проблеми със Септември на Герена“Отборът на

...

Левски се справи без проблеми със Септември на „Герена“

Левски се оправи без проблеми със Септември на „ Герена “
Отборът на Левски победи Септември с 2:0 вкъщи в мач от петия кръг на Първа лига. На стадион „ Георги Аспарухов “ „ сините “ взеха решение всичко в дуела още през първата част и записаха четвърти триумф от началото на сезона.

Възпитаниците на Славиша Стоянович поведоха в резултата в 23-та минута, когато Давиде Мариани се разписа с изстрел по земя от точката на дузпата след положително подаване на Жерсон Кабрал. В 29-та минута нападателят на домакините Станислав Костов повиши на 2:0, разписвайки се след добавка. След почивката отборът на Левски резервира резултат и по този метод завоюва с 2:0. След този триумф „ сините “ краткотрайно поведоха в класирането на Първа лига с актив от 13 точки, само че по-късно довечера могат да бъдат изместени от ЦСКА-София, в случай че вземе нещо от гостуването си на първенеца Лудогорец. /БГНЕС
Източник: bgnes.com