Левски се класира за 1/4-финалите в турнира за Купата на

...

Един точен удар измъкна "Левски" срещу "Черно море"

" Левски " се класира за 1/4-финалите в шампионата за Купата на България след победа с 1:0 над един от най-трудните си противници " Черно море ". " Сините " си върнаха на " моряците " за отпадането на този стадий от конкуренцията през предишния сезон след осъществяване на дузпи, а победното попадение бе дело на Мартин Райнов през първата част. Това бе и единственият прецизен удар на столичани.

Зрителите на " Герена " видяха доста борба, само че качествени осъществявания липсваха и пред двете порти.

Снимка: Lap.bg

В 24-ата минута след корнер Холмар Ейолфсон отклони топката с глава, отбраната на " Черно море " не съумя да я почисти и тя стигна до Мартин Райнов, който означи първия си гол през сезона.

След почивката " моряците " пробваха да трансформират развоя на срещата и заиграха по-агресивно, като до последния съдийски сигнал държаха играчите на Петър Хубчев напрегнат.
" Лудогорец " с лекост на 1/4-финал за купата Шампионът победи "Септември " с 3:0 в София
По-рано през днешния ден за четвъртфиналите се класираха тимовете на " Лудогорец ", който по-рано денем победи " Септември ", " Ботев " Гълъбово след триумф над елитния " Витоша " Бистрица и " Ботев " Враца, който надигра " Кариана ".

В четвъртък са последните два осминафинала " Арда " - ЦСКА и " Локомотив " Пловдив - " Литекс ".
Източник: btvnovinite.bg