Левски разочарова своите фенове, след като отпадна от Лига Европа.

...

„Левски“ се сбогува с Лига Европа

Левски разочарова своите почитатели, откакто отпадна от Лига Европа. " Сините " изгубиха с 1:2 от Хайдук (Сплит) в мача-реванш от втория прелиминарен кръг. Двубоят на " Герена " бе пред празни трибуни, само че пък няколко хиляди се събраха пред Сектор " А ", с цел да гледат мача на специфична видеостена. Те обаче замлъкнаха, откакто хърватите изравниха. Така Хайдук продължава напред с 3:1 общ резултат.

През първата част Хайдук имаше по-добрите шансове, само че за наслада на Левски не съумяха да вкарат. Втората част още веднъж стартира мощно за гостите, само че пък " сините " съумяха да вкарат гол. Серджиу Буш вкара с глава в 69-ата минута. Франк Охандза обаче изравни и смълча почитателите на Левски. Точка на разногласието постави Ерцег. Той вкара за цялостния поврат в 86-ата минута.

Така за следващ път Левски не съумява да зарадва своите почитатели със мощни мачове в Европа, съобщи Sporta.bg.
Източник: inews.bg