Левски победи Вадуц с 3:2, но отпадна от битката в

...

Вече не е и срамно - отбор от Лихтенщайн елиминира Левски

Левски победи Вадуц с 3:2, само че отпадна от борбата в Лига Европа, поради загубата в първия мач и позволените два гола през днешния ден. " Сините " позволиха тимът от Лихтенщайн да им поведе на " Герена ", само че Буш съумя да изравни. В 53` родният отбор стигна до поврат, само че минута по-късно Вадуц изравни посредством Тадич.
Столичният отбор завоюва дузпа, с която можеше още веднъж да поведе, само че Серджиу Буш пропусна да вкара. В 85` Жерсон Кабрал даде очаквания на своя отбор с хубав гол, само че до четвърти гол отборът на Делио Роси не съумя да стигне и се сбогува с евротурнирите.
Трябва да се означи, че при втория гол на гостите съдбовно сгреши дебютиралият в този мач след почивката вратар Мартин Полачек. В 86` съдията пък спести чиста дузпа за Левски за препъване на Обертан. Като цяло обаче " сините " не демонстрираха и в двата мача, че заслужават да продължат напред.
Как се стигна до " синия " срам четете в Sportlive.bg.
Източник: actualno.com