Левски победи ЦСКА с 2:0 в дербито на 2-ия кръг

...

Левски удари ЦСКА в Елитната група до 19 години

Левски победи ЦСКА с 2:0 в дербито на 2-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Срещата се игра на формалния терен на стадион " Георги Аспарухов ".

Головете за " сините " вкараха Кирил Киров (77) и Мартин Д. Петков (90).
 Снимка 438628
Източник:

В 20-ата минута Макрис получи отдясно и откри Петков, който стреля в навън. В 35-ата минута Георги Александров бе покрай това да открие резултата, само че ударът му след корнер бе отразен от вратаря на ЦСКА.

Капитанът на гостите Йоан Бауренски бе изпъден в 74-ата минута, откакто получи втори жълт картон.
 Юношите на Левски разрушиха ЦСКА и завоюваха шампионата в памет на Трифон Иванов

" Сините " отнесоха " алените " с 5:0

" Сините " се възползваха от това и три минути по-късно Киров вкара за 1:0. В края на срещата Мартин Петков оформи крайното 2:0.

Срещата бе изгледана от Петър Хубчев и Ивайло Петков.