Левски победи с 2:1 Етър в мач от 19-ия кръг

...

Отменен гол спаси "Левски" от нов провал в края

" Левски " победи с 2:1 " Етър " в мач от 19-ия кръг на Първа лига. Успехът за " сините " пристигна мъчно, като им се наложи да обръщат развоя на дуела от 0:1, а в добавеното време извадиха и шанс, откакто гол за 2:2 на гостите бе анулиран.

Велко Батрович даде преднина на тима на Красимир Балъков в 8-ама минута след голяма неточност на Милош Цветкович в отбрана. В 20-ата минута Иван Скерлев си означи автогол при опит да почисти топката след удар на Станислав Костов.

В 54-ата минута Серджиу Буш вкара първия си гол в шампионата през актуалната акция за 2:1. В 92-ата минута " болярите " стигнаха до изравнително попадение, само че основният арбитър Никола Попов маркира фаул в офанзива на Иван Петков против Иван Горанов.
Източник: btvnovinite.bg