Левски победи Черно море с 3:0 в мача от 9-ия

...

Левски вкара 3 на Черно море

Левски победи Черно море с 3:0 в мача от 9-ия кръг на efbet Лига. „ Сините “ взеха решение всичко през първия половин час на мача с голове на Станислав Иванов, Паулиньо и Найджъл Робърта. Жоржиньо означи гол за варненци в 10-ата минута след центриране от ъглов удар, само че попадението беше анулирано поради фаул на Даниел Димов против Тиам и Ейолфсон. В 21-ата минута Левски откри резултата. Тогава двамата дебютанти за Черно море Милодраг Миятович и Фахт Актау сбъркаха, а Станислав Иванов се възползва от грешката им и вкара. Десет минути по-късно „ сините “ удвоиха задатъка си, откакто Паулиньо засече центриране на Иван Горанов. Малко по-късно втори гол на гостите беше анулиран заради засада. При идната офанзива в 35-ата минута Левски вкара трети гол. Нова добра офанзива на 26-кратните първенци приключи с попадение на Найджъл Робърта. Той получи подаване от Мазурек и с компактен удар се разписа за пети път в състезание, а също по този начин в четвърти следващ дуел.
Източник: standartnews.com