Левски написа поредна срамна европейска страница в историята. АЕК (Ларнака)

...

Историческо унижение за Левски, АЕК разкова сините с 4:0

Левски написа поредна срамна европейска страница в историята. АЕК (Ларнака) безусловно разкова сините с 4:0 на реванша. Така отборът от Подуяне отпадна от Лига Европа с общ резултат 0:7.
Капитанът на гостите Иван Тричковски записа името си в историята си, като означи и четирите попадения във вратата на Милан Миятович. Десетката беше прецизен първо в 8-ата минута от дузпа, след което се разписа поредно в 29-ата, в 75-ата и в 82-ата минута.
Подобно оскърбление в никакъв случай не се бе случвало до момента в историята на " сините " при присъединяване им в евротурнирите, когато става въпрос за конфликтите от два мача. Кипърците изравниха достижението на Лацио, който държеше еднолично върха за най-голяма победа против българите на " Герена ". През 2009 година " орлите " разрушиха Левски със същия резултат в Подуяне в групите на ЛЕ.
Източник: marica.bg