Левски изпадна от топ 3 и се отдалечи на 7

...

"Левски" на 7 точки от ЦСКА след 0:0 с "Берое"

" Левски " изпадна от топ 3 и се отдалечи на 7 точки от водача ЦСКА, откакто стигна единствено до 0:0 при гостуването си на " Берое ". " Сините " към този момент са на четвърта позиция, като отстъпи мястото си на другия тим от Стара Загора - " Верея ". Втори е първенецът " Лудогорец ", който е на точка зад " алените ".

В 6-ата минута " Берое " претендираше за дузпа, откакто Мартин Камбуров падна в наказателното поле при единоборство с Антонио Вутов. Реферът Ивайло Стоянов обаче остана безгласен. В 18-ата минута Педро Еуженио бе изведен в чудесна позиция, само че ударът му бе пагубен. До почивката Камбуров бе покрай задачата, като стреля над вратата след подаване на Карлос Охене.

През второто полувреме треньорът на гостите Делио Роси пусна дебютанта Жерсон Кабрал, като холандското крило раздвижи играта на отбора си. Силен негов удар бе избит от Перниш, а вратарят на " Берое " се оправи и с добавката на Роман Прохазка.

Десетина минути преди края класа сподели и Божидар Митрев, който избави с една ръка изстрел на Мартин Райнов.

Източник: btvnovinite.bg