Левски и Ботев Враца играят при 1:0 в мач от

...

НА ЖИВО: Левски - Ботев Враца 1:0

Левски и Ботев Враца играят при 1:0 в мач от 5-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на " Виваком Арена - Георги Аспарухов " стартира в 18.45 часа и е излъчен директно по DIEMA SPORT.

На Gong.bg ще проследим всичко най-интересно. Станимир Тренчев ще управлява срещата довечера.

Девет минути след началото на второто полувреме Цунами не съумя да засече центриране от ъглов удар. Бразилецът бе оставен непокрит на втора греда. Сетне Бачев опита пас към дребния пеналт, само че защитник на врачани парира Илиян Стефанов с тяло и не му разреши да връхлети топката.

Около 20 минути след старта на второто полувреме Даниел Генов излезе самичък против Андреев, въпреки и не на фронтална позиция. Опитният футболист обаче стреля около вратата.

Врачани продължиха да пробват извеждащи подавания зад тила на " синята " защита. Мажуга излезе очи в очи с Андреев и стреля във вратаря и чак откакто се разигра обстановката бе вдигната засада.

Още един пропуск за Левски - Уелтън лиши и пробяга 60-70 метра с топката, стигайки до наказателното поле на Ботев. Там бразилецът насочи към Стефанов, който стреля доста високо.