Левски допусна втора поредна загуба в efbet Лига, след като

...

Левски не затрудни Ботев Враца

Левски позволи втора поредна загуба в efbet Лига, откакто при гостуването си на Ботев Враца беше надвит с 0:2. Големият воин за врачани беше Дориан Бабунски, който означи и двете попадения, а " сините " изпуснаха дузпа малко преди почивката. Още в 5-та минута Дориан Бабунски даде преднина на домакините. Той получи центриране отдясно от Валери Христов, пребори се с Ивайло Найденов във въздуха и прати топката неспасяемо във вратата на Михайлов. В началото на втората част Борислав Цонев напусна контузен за сметка на Андриан Краев. Ситуацията за Левски се усложни още повече в 58-та минута, когато Георги Александров извърши фал против Бабунски в наказателното поле. Станимир Тренчев не се поколеба и отсъди 11-метров углавен удар за повторно в мача. Бабунски застана зад топката и за разлика от Цонев се разписа - 2:0 за Ботев Враца. Така Ботев Враца събра 4 точки в класирането, до момента в който Левски остава без нито един пункт на последното 14-то място.
Източник: dnesplus.bg