Левски 30 януари 16:00 Олимпия Любляна Състав Фрелих Финк Павлович

Левски

30 януари 16:00

Олимпия Любляна
 Състав Фрелих Финк Павлович Шме Корун Желкович Елшник Острч Перович Иванович Вомбергар Треньор Горан Станкович Резерви Андреяшич Боаки Ратник Перкович Петрович Баскера Куреж Сешлар Капун Валенчич Видмар Деламеа Пунгаршек
Левски ще се изправи против своя европейски призрачен сън Олимпия (Любляна) в контролна среща. Проверката е през днешния ден от 16:00 часа в Умаг.

До момента възпитаниците на Славиша Стоянович записаха две победи и едно проваляне. Столичани отстъпиха на Домжале с 1:2, а по-късно победиха Побескидзе с 1:0 и Копер с 2:1.

Новият испански бранител Начо Монсалве няма да вземе присъединяване в мача. Очаква се каращият проби Луи Нганиони да запише най-малко едно полувреме игра.

Днес ще играе и Мартин Райнов, който пропусна контролата с Копер поради лека контузия.

Тимът от Любляна се трансформира в призрачен сън за 26-кратните първенци на България в средата на 90-те години на предишния век, когато в границите на две години отстраниха родния град в европейските шампионати. Първият път незабавно след магическото българско лято в САЩ`94, след което с дузпи през 1996 година.