Левски 1 : 1 ФК Вадуц 35′ ГОООЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ!

Левски - Вадуц 1:1, Буш изравнява резултата!

Левски

1: 1

ФК Вадуц
 35′
ГОООЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Буш изравнява резултата с диагонален удар от наказателното поле - 1:1!
33′
Удар на Жорди Гомес от фаул провокира мощни освирквания измежду огромна част от публиката на Левски.
32′
Буш овладя топката в наказателното поле, само че вместо да стреля, румънецът се забави и изпусна момента.
30′
Мариани се опита отвън отдалеченост да се разпише, само че извънредно несполучливо.
25′
ГООООЛЛЛ ЗА ВАДУЦ! Гостите откриват резултата, още веднъж посредством Кулибали, който както в първия мач, вкара с удар отвън наказателното поле - 1:0!

22′
Тотален напън на Левски, който досега обаче не води до стремежи резултат. Все още липсва и чистото голово състояние пред вратата на Хирцел.
20′
Буш се освободи отдясно в наказателното поле, само че ударът на румънеца мина над вратата, откакто рикошира в бранител на Вадуц.
16′
Давиде Мариани опита да порази задачата от директен свободен удар, само че топката мина над вратата.
13′
Опасен удар на Кабрал от отдалеченост изненада Хирцел, който въпреки всичко съумя да избие топката в корнер!

Снимка 368883
Източник:

10′
Обертан се опита от дребен ъгъл отляво в наказателното поле да изненада вратаря на гостите, само че ударът му е избавен.
7′
Макар че левскарите владеят повече топката, си проличава, че играчите на Делио Роси са леко обезпокоени в първите минути на срещата.
2′
Грешно подаване на Обертан към Горанов по левия фланг приключи с удар от вратата на гостите.
1′
Начало на срещата на стадион " Георги Аспарухов "!

Снимка 368882
Източник:

Състав 21. Божидар Митрев 1. Андреас Хирцел 3. Аймен Белаид 7. Кристофър Дражан 4. Иван Горанов 10. Мохамед Кулибали 9. Серджиу Буш 11. Игор Тадич 11. Антъни Белмонт 14. Милан Гаич 13. Жорди Гомес 17. Марко Матийс 15. Давиде Мариани 19. Нилс Вон Нидерхаузерн 19. Милош Цветкович 20. Жодел Досу 26. Йерсон Кабрал 23. Сандро Висер 28. Давид Яблонски 27. Филип Мунтвилер 32. Габриел Обертан 33. Макс Гьопел Треньор Делио Роси Роланд Врабец Резерви 1. Мартин Полачек 22. Бенямин Бюхел 5. Холмар Ейолфсон 8. Габриел Люхингер 6. Ивайло Найденов 9. Борис Бабич 17. Мартин Петков 16. Арон Селе 29. Станислав Костов 24. Морис Брунер 30. Илия Димитров 25. Ноа Фрик 93. Атанас Кабов 29. Марио Бюхлер
Ето че още не е почнала същинската част на сезона, а Левски към този момент е изправен пред угрозата да отпадне от евротурнирите. Не че не се е случвало и различен път " сините " да катастрофират още в така наречен " плажни кръгове " на Лига Европа, само че не и от тим от Лихтенщайн...

Да, Вадуц, изненадващо или не, води на столичани с 1:0 след първия мач на " Рейнпарк Арена ". Кулибали матира Божидар Митрев и компания преди към седмица, заради което Левски през днешния ден би трябвало да търси триумф с два гола разлика, като в това време би трябвало да е извънредно деликатен да не допусне попадение във вратата си.

Левски е кадърен на поврат против Вадуц, историята го потвърждава

" Сините " с 10 подвига в Европа, откакто са изгубили гостуването си в първия мач

Делио Роси през вчерашния ден разгласи, че тимът му е кадърен да победи и да загуби от всеки, а също по този начин загатна, че е изключено последователите да гледат продължения.

Известно е, че Левски няма да може да разчита на контузените Паулиньо и Хали Тиам, само че в групата за мача попадна досегашният участник на Мондиал 2018 Холмар Ейолфсон.

Началото на дуела е от 18,45 часа на стадион " Георги Аспарухов ". Мачът е от изключителна значимост и персонално за Делио Роси, който по всяка възможност ще бъде освободен, в случай че Левски отпадне от своя непретенциозен противник.

И по този начин, време е за реванш - Левски против Вадуц...