Лестър се класира за четвъртфиналите на Купата на Англия след

...

Лестър елиминира Брайтън с гол дълбоко в добавеното време

Лестър се класира за четвъртфиналите на Купата на Англия след доста сложен триумф над Брайтън (1:0). Двата отбора предложиха скучна продукция на феновете, като първият прецизен удар в мача беше едвам в 83-ата минута.

Четири минути по-късно пристигна и първото действително голово състояние в срещата. Вратарят на гостите Кристиан Уолтън извади изстрел на Чингиз Юндер в ъглов удар.
 Джейми Варди още веднъж повежда офанзивата на Лестър

Вече е изцяло възобновен от травмата си

Двата отбора очевидно се бяха настроили за две продължения по 15 минути, само че в заключителните секунди резервата Келеши Ихеаначо класира " лисиците " напред в шампионата.

Това спести спомагателен половин час игра, който щеше да натежи на водещия отбор от Висшата лига през идния уикенд.

По-рано през днешния ден Манчестър Сити не изпита компликации при успеха над Суонзи с 3:1, а Шефилд Юнайтед в профил Бристъл Сити с 1:0.